Viessmann Kombi Servisi - Kombi Tamiri - 0216 335 25 53

Viessmann Kombi Servisi

Yoğuşmalı kombiler son teknoloji kombi tipleri bulunduğu amacıyla satın alırken marka da gerektiğince ehemmiyet taşımaktadır. Yoğuşmalı kombiler aşağı yukarı ömrü 10 senedir ama Viessmann kombi tamiri ile iletişime geçerek senelik yaptırılan bakımlarla 10 senesi da aşmaktadır. Viessmann Kombi servisi marka cihazlar için İstanbul’un her yerine bakım onarım tamir servisi vermekteyiz.

Viessmann Servisi

Viessmann servisi imal edilen bütün orijinal parçaları bulundurmakla görevlidir. Montaj, bakım ve tamir hizmetlerini yürütmektedir. İnsanlar, kombilerindeki bakım ve bozukluk prosedürleri amacıyla yetki sahibi Viessmann kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Viessmann servisi Her önüne gelen servis doğru prosedür yapamayabilir. Bu da kombinizin ana kartının yanmasına sebep olabilir. Amatör bireylerin yaptığı işler yüzünden cihazınızda problemler çıkmaması amacıyla yetki sahibi bir servise ulaşmanız gerekmektedir. Tnyteknik.com internet sitemizden bize erişerek bakım ve tamir prosedürleriniz amacıyla randevu alabilirsiniz. Viessmann markasının kurucusu olan Johann Viessmann, markayı Almanya’da 1914 senesinde kurmuştur. Viessmann en yakın kombi servisi 74 ülkedeki toplam 120 satış bürosu tespit edilen Viessmann uluslararası alanda ünlü bir firmadır. Türkiye pazarına açılması ise 1994 senesini bulmuştur. Günümüzde de çoğu kentte de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Üretim üslerini de Manisa’da kurmuşlardır. Modern tekniklerle çalışan firma, aynı vakitte etraf dostudur. Viessmann bugünümüzde 2,8 – 17 kW güç aralığında çalışmaktadır. Ürünleri üretirken de en mühim amaçları sürdürülebilir olmalarını sağlamaktır. Viessmann; yoğuşmalı, yoğuşmasız olarak ikiye ayrılmaktadır. Viessmann Kombi Servisi Yoğuşmalı kombiler her vakit yoğuşmasız kombilere göre daha avantajlıdır.

Yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombiler arasındaki farklar:

  • Yoğuşmalı kombiler en yeni teknoloji ile üretilmiştir.
  • Yoğuşmalı kombilerde açığa çıkan ısı yine kullanılabilmektedir. Bu sayede faturalar daha ekonomiktir.
  •  Yoğuşmasız kombinin fiyatı daha ucuzdur.
  •  Yoğuşmalı kombiler daha doğa dostudur.
  •  Yoğuşmalı kombiler daha az yakıt tüketirler.

Viessmann Kombi Servis Ücretleri

Viessmann servis fiyatları çoğu etkene göre değişkenlik göstermektedir. Bakım, tamir, montaj ve petek temizleme gibi bütün hizmetlerin fiyatı birbirinden farklıdır. Viessmann Kombi bakımı aşağı yukarı olarak 1 saat sürmektedir. Viessmann kombinizin bakımı derli toplu olarak yaptırılmadığında aşınmalar ve arızalar ortaya gelmektedir. Kombi arızalarında, bakım ve tamiratlarda TNY teknik Servis olarak orijinal yedek parçalarla hizmet vermekteyiz. Tnyteknik.com internet sitemize girerek bize ulaşabilir ve fiyatlar ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viessmann Kombi Tamircisi

Viessmann kombi sistemleri evlerde ve iş bölgelerinde en çok tercih edilen markalardandır. Yaz mevsimlerinde sıcak su hedefli kışın ise hem sıcak su hem de ısınma hedefli kullanıldığı amacıyla sık sık çalışır halde olması mühimdir. Bu yüzden de Viessmann kombi tamiri gerektiğinde bu problem bir an evvelce çözülmelidir. Kombiler vakit ortamında çalıştıkça yıpranmaktadır. Bu yüzden de senede en az iki kez bakım yaptırılması tavsiye edilir. Böylece sık sık olarak verimli çalışır.

Viessmann Kombi Arıza Kodları

Viessmann kombi arıza kodları, size meydana gelen bozukluk ile alakalı bilgi verir. Bu sayede üretilecek çözüme karar verebilirsiniz. Eğer evde çözülebilecek bir hal değilse kesinlikle teknik servisten destek isteyiniz.

A0 Arıza Kodu: Bu hata kodu basıncın düştüğünü gösterir. Gazla alakalı bozukluk bulunduğu amacıyla ateşleme yapmayabilir.

F2 Arıza Kodu: Brülör hatası demektir. Bu yüzden de termostat arızası yapar ve kullanıcının evde kendi çözeceği bir hal değildir.

F30 Arıza Kodu: NTC duyargaünde bozukluk ortaya yaklaştığını göstermektedir. Bu duyarga peteklere ısı gitmesini sağlamaktadır.

F38 Arıza Kodu: NTC duyargaünde temassızlık bulunduğunu gösterir.

B0 ve B8 Arıza Kodu: Baca gazı duyargaünde temassızlık bulunduğunu gösteren bozukluk kodudur. Sensör kısa dehemmiyet yapmış da olabilir.

Ekranda Bar ya da Psi ifadesi yanıp sönüyorsa: Bu yazılar yanıp sönüyorsa basıncın düştüğü manasına gelmektedir. Bu ifadeleri gördüğünüzde sizin araya girmek etmeniz tehlikeli olmaktadır. Bu yüzden servis çağırmanız en mantıklısı olacaktır.

10 – 18 Arıza Kodu: Kombinin dış hava sıcaklık duyargaünde bozukluk ortaya yaklaştığını gösterir.

30 – 38 Arıza Kodu: cihazın kazan ısı duyargaünde bozukluk ortaya yaklaştığını gösterir.

51 – 59 Arıza Kodu: sıcak su duyargaünde bozukluk ortaya yaklaştığını ifade eder. Bu da sıcak suyun kesilmesine sebep olur. 

Viessmann Kombi Tamiri Servis Bölgelerimiz

Arnavutköy Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Çatalca Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Esenler Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Fatih Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Güngören Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kartal Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Pendik Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Şile Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Silivri Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Şişli Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu Viessmann Kombi servisi, Viessmann Kombi Tamiri, Viessmann kombi onarımı, Viessmann 2.el kombi, Viessmann kombi yedek parça, Viessmann teknik servis, Viessmann kombi özel servisi, Viessmann kombi bakım ücretleri, Viessmann kombi servis ücretleri, Viessmann kombi montajı, Viessmann kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Diğer Markalar

+32 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi Ara Servis Çağır