Alarko Kombi Servisi - 0216 335 25 53

Alarko Kombi Servisi

En iyi kombi cihazlarından biri olan Alarko kombi servisi, İtalyan üretimi bir kombi markasının özel servisidir. Mevsimsel enerji verimliliği %100’dür. Estetik dizaynı ve düşük ses ile ön plana çıkmaktadır. Aynı vakitte etraf arkadaşı cihazdır. Alarko kombi servisleri bütün arızalanmalarda ve bakımlarda etkileşime geçmeniz gereken teknik servistir. Tny Teknik servis Alarko servisi olarak hizmet vermektedir. tnyteknik.com internet sitemizden bize ulaştığınız taktirde size en yakın servisimi yönlendiriyor ve probleminizi çözüyoruz. Yüksek faturalar geliyorsa, kombiniz yeteri kadar yakıt tasarrufu yapmıyor demektir. Herhangi bir arızalanma olmasa bile rutin bakımları aksatırsanız vakitle yakıt tasarrufu azalır. Bakım ya da Alarko Kombi Tamiri amacıyla firmamızla etkileşime geçebilirsiniz. Alarko kombi servisi olarak yaz kış hizmet vermekteyiz. Alarko holding 1907 senesinde kurulmuştur. Şirket ilk kurulduğu zamanlarda inşaat, gayrimenkul ve finans alanlarında ilerledikten sonra enerji piyasasına da giriş yapmışlardır. 1954 senesinde İstanbul’da tespit edilen şube işe, ısıtma, klima alanlarında başlamıştır. Alarko, Türkiye’deki ilk tam yoğuşma yapan kombiyi ilerleten markadır. Hem ısıtma yaparken hem de suyu ısıtmada tam yoğuşma yapabilme kabiliyetine sahiptir. Bu premiks sistemle olası olmaktadır.

Premiks sistemle en yüksek kuramsal verimlilik %111 olmaktadır.

Tüm kombi markalarının teknik özellikleri aynı olsa da teknolojinin gelişmesiyle dijital denetim paneli, yoğuşma özellikleri, bozukluk ikaz sistemleri, oda termostatı, donmaya karşı koruma gibi özelliklerin de geliştirilmesiyle kombi markaları da birbirinden ayrılmaya başlamıştır.

Kombiler, gün geçtikçe buluş edildiğinden beri gelişmekte olan cihazlardır. Yaz, kış hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılamakta üstün performans sergilemektedir. Bacalı, yoğuşmalı, hermetik ve yarı hermetik şeklinde tipleri de bulunmaktadır.

Alarko kombi özellikleri şöyledir:

  • Uzun yaşamlıdür.
  • Yoğuşma sıcaklığına sağlam paslanmaz çelik eşanjöre sahiptir.
  • Yüksek verimliliğe sahiptir.
  • Çevre arkadaşıdur.
  • Maksimum yakıt tasarrufu sağlar.
  • Suyu ısıtmada güneş enerjisi kullanmaktadır.

Alarko Kombi Servis Fiyatları

Kombi bakım, tamir hizmetleri dışında petek temizleme ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Alarko kombi servisi ihtiyaçlarınızda bir telefon uzağınızdayız.

Alarko Kombi Tamiri konusu ile ilgili profesyonel ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Alarko servis fiyatları alabilmek dilediğiniz hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. hem kombi bakımı hem de petek temizleme gibi birkaç hizmeti bir arada dilediğinizde çeşitli indirimlerimiz de mevcuttur. Tnyteknik.com internet sitemize girerek etkileşim adreslerimizden bize ulaşabilir ve fiyatlar ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Alarko Kombi Tamiri

Kombi arızalanmaları bütün modellerde gerçekleşebilir. Arızalanmaların önüne geçmek amacıyla derli toplu olarak bakım yaptırabilirsiniz.

Alarko servisi olarak İstanbul’un her ilçesine ve her mahallesinde yaz kış hizmet vermekteyiz. Kombiniz çalışıyor ama su ısıtmıyorsa, sıcak su alanı açıkken peteklerde aşırı ısınma oluyorsa telefonumuzdan bize ulaşabilir, aynı gün ortamında Alarko kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Alarko Kombi Teknik Servisleri

Alarko servisi olarak bütün modellere hakim teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz. Kombiniz yüksek sıcaklıklarda çalıştığı durumda yeteri kadar ısı vermiyorsa peteklerinizde problem olabilir. Yılda en az iki kez petek hijyenikliği yaptırarak bu gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Alarko kombi servisinde kullandığınız modelin hiçbir önemi olmadan hizmet vermekteyiz. Hızlı çözümler üretmekteyiz. Genellikle kış aylarında süratli olmak çok önemlidir. Yoksa uzun süreli olarak kombinizi kullanamayabilirsiniz.

Alarko Kombi Bakımı

Kombiniz yüksek sıcaklıklarda çalıştığı durumda ısınma bozukluğu yaşıyorsanız, bu aynı vakitte yüksek faturalar da demektir. Tny Teknik olarak, bakım prosedürü sırasında bütün toz ve kirleri temizler. Daha ardından ise sıcak suyu ve peteklerin ısınma potansiyellerini denetim eder. kombi ustalarımız söylediğiniz bütün problemleri inceleyerek ortadan kaldırır.

Alarko Kombi Arıza Kodları

Kombiler uzun yaşamlı cihazlardır. Yine de bütün markalarda bazı durumlarda arızalanmalar ortaya gelmektedir. Bu yüzden de Alarko kombi bozukluk kodları size arızalanmalar ile ilgili bilgi verebilmektedir. Bu kodlar ile ilgili bilgi sahibi olarak teknik servisle etkileşime geçebilir ve probleminizi kısa sürede çözdürebilirsiniz. Siz de alçakta yer alan kodlardan birisi ile karşılaştıysanız internet sitemizde tespit edilen numaradan bizimle etkileşime geçebilirsiniz.

Bazı Alarko kombi Arıza kodları şöyledir:

E47 Arızası: Yüksek basınç bozukluğudur. Eğer basınç standardı 2,5 ya da 3’ün üstüne çıkarsa bu kodu görebilirsiniz. Çözüm olarak kombiye en yakın peteklerin havasını alabilirsiniz.

E04 Arızası: Basınç düştüğünde bu kodla karşılaşırsınız.

E16 Arızası: E16 kodu fan arızasıdır. Bu kodla karşılaştığınızda ilk olarak kombi bacasını denetim edin. Yerinden çıkmış olabilir ya da bacayı tıkayan yabancı bir madde olabilir. Daha sonra kombiyi resetleyin. Sorun tekrar de devam ediyorsa teknik servise ulaşmanız gereklidir.

PA30 Arızası: Kombiye gaz gitmediğinde karşılaşılacak koddur.

E5 Arızası: Sensör arızasıdır. Evde çözülebilecek bir arızalanma değildir.

50 Arızası: NTC arızasıdır. Kalorifer sensöründe temassızlık olabilir. Bu durumda kombiye araya girmek etmemelisiniz.

E01 Arızası: Ateşleme Arızasıdır. Gaz vanalarını kapalı unuttuğunuz amacıyla de bu arıza ile karşılaşabilirsiniz. Vanaları açtıktan sonra resetleme yapın. Sorun hala devam ediyorsa ana kartta problem olabilir.

E02 Arızası: Termostat bozukluğudur. Kalorifer filtresi tıkalı bulunduğu amacıyla de bu bozukluk ile karşılaşabilirsiniz.

E14 Arızası: Hava akış problemini belirten koddur. Bacada tıkanıklık, fan arızası olabilir, baca sensöründe arıza durumu olabilir.

Alarko Kombi Servis Bölgelerimiz

Arnavutköy Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Çatalca Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Esenler Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Fatih Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Güngören Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Kartal Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Pendik Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Şile Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Silivri Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Şişli Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu Alarko Kombi servisi, Alarko Kombi Tamiri, Alarko kombi onarımı, Alarko 2.el kombi, Alarko kombi yedek parça, Alarko teknik servis, Alarko kombi özel servisi, Alarko kombi bakım ücretleri, Alarko kombi servis ücretleri, Alarko kombi montajı, Alarko kombi servisi, hizmeti vermekteyiz.

Diğer Markalar

+32 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi Ara Servis Çağır