Kombi Bakımı - 0216 335 25 53

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombinizin bakım, temizlik, bozukluk belirleme hizmetlerimizi deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Mersin’in bütün bölge ve semtlerinde servis desteği vermekteyiz. Tnyteknik olarak kombi bakımı, kombi tamiri, petek bakımı, petek temizliği kombi anakart arıza belirleme hizmetlerimizi marka ve model ayırmaksızın bütün kombi türlerine servis hizmeti vermekteyiz. Kombi Bakımı olarak siz müşterilerimiz amacıyla 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Bütün marka ve model kombi tamir, montaj ve servis hizmetlerini yapmaktayız. 30 seneyi aşkın deneyim ve bölümünde eksper ekibimiz ile sizlere profesyonel, hızlı, ekonomik çözümler sunmaktayız.

Kombi Bakımı olarak sizlere önerimiz, senede en az bir defaya mahsus bakım yapılmalı. Genellikle sonbahar da ya da yaz aylarının ilk haftalarında kombilerin mersin kombi servisleri doğrulusunda bakım yapılması gerekir. Periyodik kombi bakımı oluşturulan kombiler, sene süresince en az problem ve yüksek performans demektir.

Kombi Servis Ekibi

Kombi servislerine, olası mertebe evinize gelen kombi servis ekiplerinin mesleki eğitimini denetim ediniz. Beceri bilgisine ve size karşı hitap şekline ilgi edin. Bir Kombi bakım elemanı müşteri ile diyaloğu iyi olmalı, sizlere karşı saygılı olmalı, dürüst olmalı. Kombi arıza belirlemesinde aygıt ile ilgili kullanıcı ile konuşmalı, problem ile ilgili bilgi almalı. Kombinin bozukluk belirlemesinde, kombi kullanıcısına kombi arızası ile ilgili bilgi vermeli. Evinize kombi bakımı ya da onarımı amacıyla gelen personelin, sertifika belgeli olmasına ilgi etmelisiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Periyodik kombi bakımı amacıyla gelen kombi servisi personelin, Kombi Bakımı esnasında neler gerçekleştireceği ile ilgili bilgilendirmesi ile başlar. Bunula beraber kombinin kapağını açmadan sıcak su ve ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini denetim etmelidir. Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma halini denetim etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri denetim ediyoruz. Ek parçalarda meydana gelen oksitler temizlenir. Fakat kombi bakımında aygıtdaki kritik emniyet elemanları ve başka aksamlar ilgiyle denetimden geçirmelidir. Sorun var ise, aygıt kullanıcısı kombi arızası ile ilgili bilgilendirmelidir. Kombinizde bozukluk söz hususu bulunduğu hallerde kombi servis personeli müşteriye bilgi vermesi gerekir. Bu Yüzden bilgilendirme yaptıktan sonra, aygıt kullanıcısının izni ile kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.

BİR KOMBİ BAKIMINDA YAPILANLAR!

  • Kombinizin sıcak su ve kalorifer yanma hali denetim ediyoruz.
  • Kombi su sızdırmazlık denetimi yapıyoruz.
  • Kombinizin tozlanma denetimi yapıyor ve gerek görülürse temizlik prosedürünü yapıyoruz.
  • Kombi makinanızın yanma odası brülörü temizliyoruz.
  • Kombi ortamında ki elektrik ve elektronik bağlantıların denetimi yapıyoruz.
  • Kombinizin baca Fanı denetim ediyor ve temizliyoruz.
  • Genleşme Tankı Kontrol ediyor ve bar basınç standardı ayarlıyoruz.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizliyoruz.

Kombi Bakımı Servis Bölgelerimiz

Arnavutköy Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Bağcılar Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Çatalca Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Esenler Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Fatih Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Güngören Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Kağıthane Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Kartal Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Pendik Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Şile Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Silivri Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Şişli Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu Kombi servisi,  kombi bakımı, kombi tamiri, kombi özel servis, kombi servis fiyatları, kombi tamir ücretleri, kombi montajı, yakın kombi tamircisi, en yakın kombi tamiri, yakınlarda kombi tamircisi, kombi servis ücretleri, hizmeti vermekteyiz.

Diğer Hizmetler

+32 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi Ara Servis Çağır