Ümraniye Kombi Servisi - Kombi Tamiri - 0216 335 25 53

Ümraniye Kombi Servisi

Hayatımızı basitleştiren makine teknolojisinin en mühim icatları olan kombiler, doğalgaz belirleme edilen her yerde ısınmayı sağlamaktadır. Ümraniye Kombi Servisi Doğalgazın pahalı bir yakıt olması, kömür ve odun gibi maddelerin yakılması neticesi etraf kirliliğini çoğaltıcı tesiri göz ardı ettiği amacıyla, vakit gelen olarak ısınma, sıcak su ve Ocak gazı amacıyla kullanılmaktadır. Rutin olarak kombilerin bakımının yaptırılması amacıyla bir alışkanlığa sahip olmayan insanlar, fakat bozukluklar söz hususu bulunduğunda kombi servisi hizmeti almaktadır. Oysa bu durum, istisnai haller söz hususu olsa da, hayati kayıplara neden olabilmektedir.

Ümraniye Kombi Servisi

Doğalgaz sızıntılarının söz hususu bulunduğu hallerde bazı durumlarda bir lambanın yanması bile büyük bir patlamaya ve can kaybına neden olabilir. Ümraniye Kombi Servisi Bu amaçla rastgele bir problem olmasa da, kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda denetim hedefli servis doğrulusunda denetim ettirilmesi gerektiğince mühimdir. Kombinin ateşlenmesi ya da suları ısıtmaması gibi problemlerin asli sebebi, gerçekte çok eskiden alınacak önlemlerle yok edilebilir. Bunun amacıyla rutin denetimlerde hizmet veriyor, müşterilerimizin acil gereksinimlerinde kısa vakit de hadise yerine ulaşıyoruz.

Ümraniye Kombi bakımı hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılamak amacıyla senenin belli dönemlerinde muhakkak yapılması gereken işlemdir. Genel olarak senede iki kere oluşturulan kombi bakımı yardımıyla kombiler daha etkin ve verimli şekilde kullanılmaktadır. Hem de kombilerin periyodik Aralıklar ile bakımlarının yapılması ile mümkün büyük arızalar engellenmiş, patlama halleri engellenmiş olmaktadır. Böylece kombilerin kullanım hayatları uzamakta, uzun vakit rastgele bir problem çıkarmadan kullanılmaktadır.

Kombilere Bakım Yapılması

Ümraniye Kombi bakımı 6 ayda bir kez olmak sıklığı ile muhakkak aksatılmadan yapılmalıdır. Bunun haricinde kombinin daha düzgün çalışmasını sağlamak, başka mevsime problemsiz geçip gitmesini sağlamak amacıyla her mevsim geçişinde bakımı yapılabilir. Düzenli bir şekilde oluşturulan bakım yardımıyla sıcak su istendiği vakit kullanılmakta, evin ısıtması daha süratli olmakta ve doğalgaz ile elektrik faturalarında büyük oranda tasarruf sağlanmaktadır. Kombi bakımı yöntemleri sarf edilen kombinin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Her kombinin aynı parçalar ile yapılmadığı göz önüne alınarak yapılacak olan derli toplu ve periyodik bakımlarında;

 • Sıcak su gelme vakti ve derecesi, kalorifer denetimi yapılmaktadır.
 • Kombide ya da rastgele bir bağlantı noktasında sızıntının var olup olmaması denetim edilmektedir.
 • Kombiden peteklere kadar her alanda toz denetimi yapılmakta olup, lüzum görülmesi durumunda temizleme işlemi yapılmaktadır.
 • Kombide yer alan yanma odasına ait brülörün bakımı ve temizliği yapılmaktadır.
 • Kombiye gelen elektrik bağlantıları denetim edilir, kombi içerisindeki elektrik tesisatının bakımı yapılmaktadır.
 • Kombinin derli toplu şekilde çalışması, sıcak su ihtiyacını karşılaması ve süratli ısıtma imkânı sunması amacıyla kombinin bar basınç standardı ölçüler ve dengeye getirilir.
 • Kombi bakımı ortamında genleşme tankı ayrıntılı şekilde denetim edilmektedir.
 • Kombiden kalorifere uzanan dönüş hattı incelenmekte ve bakımı yapılmakta, ilaveten kombiye pislik gitmesini engel olan filtreler temizlenmektedir.
 • Profesyonel teknik ekibimiz ile kombilere yapacağımız bakım ardından problemsiz şekilde kullanacağınızın ve faturalarınızda mühim ölçüde tasarruf sağlayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Ümraniye Her Marka Model Kombi Bakımı

Kombilerin bakımı yapıldığı vakitlerde yalnızca marka değil modelleri de göz önüne alınmaktadır. Aynı markanın bacalı ya da yoğuşmalı modeli olabileceğinden ötürü bunların bakımları değişik şekilde yapılmaktadır. Marka fark etmeksizin bacalı olan kombilerde bakım yapılırken bacanın limit sensörü ve çekiş kuvveti ayrıntılı şekilde denetim edilmektedir. Ümraniye Acil Kombi Bakımı Bacada tıkanıklık olması durumunda hassas bir şekilde temizlenerek tıkanıklık açılmaktadır. Marka ayrımı yapılmaksızın yoğuşmalı olan kombilerin bakımı sırasında su haznesi denetim edilmektedir. Haznenin ayrıntılı şekilde temizleme işlemi yapılır. Kaloriferin gidiş tarafında yer alan balçık ayrıştırıcı filtreler denetim edilmekte, rastgele bir tıkanıklığı engellemek amacıyla temizliği yapılmaktadır. Firmamız Kombi bakımı konusu ile ilgili bütün markaların kombilerini bölümünde eksper teknik ekip ile gerçekleştirerek, mümkün olan en kısa vakit ortamında kombileri daha hareketli bir şekilde döneme alarak teslim etmektedir. Ümraniye Kombi bakımı sırasında her markanın vereceği hata kodu değişik olmasından lüzumlu bilgi birikimine sahip teknik ekibimiz bozukluğu en kısa vakit içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Bakımı Fiyatları

Ümraniye Kombi bakımı yaptırmak yeni bir kombi almaktan her vakit daha tasarrufludur. Düzenli şekilde bakımları oluşturulan kombilerin kullanım hayatları artacağından ötürü yenileme maliyeti ortadan kalkar. Bakımların derli toplu bir şekilde yapılması ile meydana gelebilecek problemler başında engellendiğinden onarım masrafları meydana çıkmayacak ve maliyet yarar dengesi büyük oranda sağlanacaktır. Ümraniye Kombi Bakımı Fiyatları Firmamız kombilerinizden en yüksek verimi almanız ve bu verim amacıyla katlandığınız maliyetin en az olması amacıyla pazar koşullarına göre en ideal fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Kullanılan her malzemenin ve yapılacak olan her tür işçiliğin garantisini sizlere yayınlayan firmamız düşük fiyatlar ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Ümraniye Kombi Bakımlarında Deneyim Ve Güven

Geçmişten gelen tecrübeyi ilerleyen teknoloji ile bir araya getirerek hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi altında çalışmalarına devam etmektedir. Daha evvelce yapmış bulunduğumuz bakımlar ardından müşteriler doğrulusunda verdiği referanslara göz atabilir, lüzum göreceğiniz bütün konularda karşılaştırma yapabilirsiniz. Ümraniye en yakın Kombi bakımı yaptırmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey itimat ve niteliğin adresi olarak bizimle irtibata geçmek olacaktır. Belirtilen gün ve saatte kombilerinizi bakıma alıyor, problemsiz şekilde en kısa vakit ortamında sizlere teslim ediyoruz. Kombilerin bakımı konusu ile ilgili her vakit tercih listesinin ilk sırasında yer alan firmamız yüklenmiş bulunduğu mesuliyet çerçevesinden her vakit daha iyisini sunmak amacıyla hizmet vermektedir.

Ümraniye Kombi Bakımında Neler Yapılıyor

 • Bu hizmet dahilinde, baca grubu bakımı yapılarak,
 • hava kanallarının temizlemesi sağlanır.
 • Fan motorunuz temizlenir.
 • Genel parçaların dış temizliği sağlanır.
 • Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır.
 • Ateşleme ve iyonizasyon çubuklarınız temizlenir.
 • Modülasyon ve kapasite kontrolleri ve ayarları yapılır.
 • Sisteminizin su basınç kontrolleri yapılarak, ayarları sağlanır.
 • Peteklerinizin havaları alınarak, petek bakımınız yapılır.
 • Kombinize ait olan tesisatın filtrelerinin temizliği sağlanır.
 • Üç yollu vana ve diyafram denetimi ve temizlemesi yapılır.
 • Sirkülasyon pompa denetimi ve dış temizliği yapılır
 • Genleşme tankı hava basınç denetimi yapılır.
 • Ana eşanjör denetimi sağlanarak, dış temizliği gerçekleştirilir.
 • Kombi bakımı hizmeti dahilince elektriksel kontroller ve oksidasyon temizlemesi gerçekleştirilir.
 • Arıza ve arızalana bilecek paraların denetimi yapılır.
 • Gaz kaçağı olup olmadığı belirleme edilir.
 • Son olarak da tasarruflu kullanım Bilgisi ve Dikkat Etmeniz gerekli olanlar varsa izah edilir.

 

Ümraniye Kombi Tamiri

Kombiler genelde doğalgaz ile çalışır. Bu amaçla kombi tamiri, kombi bakımı işinin ehli ve resmi olarak belgelendirilmiş teknisyenlere yaptırılabilir. Bunun dışında rastgele bir ustanın kombiniz üstünde prosedür yapmasına izin vermeyiniz. Bu daha ileri aşamalarda mühim tehlikelere yol açabilir. Ümraniye’da Kombi Servisi Ümraniye kombi tamiri ve problemlerin süratli çözümü konusu ile ilgili sizlere destek sunmaktan sevinç duyar.

Ümraniye Arçelik Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Bosch Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Airfel Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Beko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Ariston Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Auer Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Dolcevita Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Baykan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Daikin Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Beratta Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Eca Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Baymak Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Emko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Buderus Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Elektrolux Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Ferroli Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Maktek Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye İmmergas Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Siemens Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Protherm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Vaillant Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Viessman Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Toshiba Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Buhara Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Etna Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Fellini Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Fujitsu Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Icon Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye İhlas Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Isısan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Yetsan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Merloni Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Raks Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Royal Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Blowtherm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Vestel Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye General Electric Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Lambert Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Daxom Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Alarko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Ümraniye Kiturami Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

 

Ümraniye Marka Model Bağımsız Kombi Servisi

Ümraniye kombi onarım bakım hizmetlerinde belgelendirilmiş teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Her marka ve model kombi tamiri konusu ile ilgili da işinin ustası özel servis ekibimiz, sorunlarınıza süratli çözümler geliştirmeye hazırdır.

Ümraniye Kombi Bakım Süreçleri

Ümraniye Klima Kombi Kombi Bakım Servisi olarak Ümraniye kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi bakımlarını gerçekleştirirken, ardından bir problem çıkmaması adına bütün denetimleri ayrıntılı olarak yapmaktadır.

 • Cihazda vakitle meydana gelen tozlar temizlenir,
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
 • Kombinin çalışması amacıyla lüzumlu tesisat filtreleri sökülür ve yıkanır,
 • İçerisinde birikmiş olan pis sular tahliye edilir.
 • Genleşme tankının basıncı ölçümlenir,
 • Yanma odası sökülerek ortamında biriken kir ve toz temizlenir.
 • Fan test edilir, rastgele bir problem belirleme edildiği takdirde temizlenir.
 • Kaloriferler dönüş filtresi denetim edilir, temizlenir
 • Bakımı oluşturulan parçalar özenle bir araya getirilir, lüzumlu miktarda su doldurulur.
 • Son olarak kombinin gaz ayarları denetim edildikten sonra gaz kaçağının olup olmadığına bakılır ve bakım prosedürü tamamlanır.

 

Ümraniye Kombi Yedek Parça

tnyteknik olarak elimizden geldiğince çok yedek parçayı stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Ümraniye Kombi yedek Parça Genellikle kombilerin yoğun çalıştığı sert kış koşullarında müşterilerimizin mümkün arızalarda soğuk ile baş başa kalmaması amacıyla çabalıyoruz. Her marka ve model kombiler amacıyla yedek parça konusu ile ilgili sizinleyiz. Değişim gerektiren parçalarda hemen değişim ya da temizlik gereken parçalarda temizlik, düzeltme prosedürü gerçekleştiriyoruz.

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz 1990'lı senelerden bu yana işverenleriyle sektörün ortamında olan bir özel servistir. Bugüne kadar yalnızca garantisi bitmiş Marka bağımsız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi klima ve televizyon tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Ümraniye bölgesinde hareketlerini sürdürmektedir. Ümraniye Çamaşır Makinesi Tamiri Kurulduğu ilk senelerde çizgilerini belirleyen servisimiz bugün yapısında bulundurduğu aniden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını Ümraniye’ın mahalle ve Ümraniyelerine sürdürmeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen Ümraniye Beyaz Eşya Servisi hizmeti yayınlayan ve bugüne kadar çoğu kazandırdığı tecrübeli teknik personelleriyle halen sektördeki varlığını devam ettiren servisimiz her vakit özel servis olarak hizmet sunmuş ve sunmaya devam edecektir. Tamir bölümünde yalnızca garantisi bitmiş Ümraniye Beyaz Eşya Tamiri hizmet veren servisimizin en asli özelliği müşteri memnuniyetini bütün işlemlerden daha çok önemsemesidir.

Ümraniye Buzdolabı Tamiri

Ümraniye Kurutma Makinesi Tamiri

Ümraniye Bulaşık Makinesi Tamiri

Ümraniye Klima Tamiri

Ümraniye Çamaşır Makinesi Tamiri

Ümraniye Klima Bakımı

Ümraniye Kombi Tamiri

Ümraniye Kombi Onarımı

Ümraniye Orijinal Yedek Parça

Ümraniye Elektrikli Süpürge Tamiri

Ümraniye Çıkma Yedek Parça

Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servis Fiyatları

 

Ümraniye Petek Temizleme

Ümraniye Petek Temizleme yapan ekibimiz 1990'lı senelerden bu yana işverenleriyle sektörün ortamında olan bir özel servistir. Bugüne kadar çoğu evde sarf edilen peteğin hijyenikliğini başarı ile servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Ümraniye bölgesinde hareketlerini sürdürmektedir. Kurulduğu ilk senelerde çizgilerini belirleyen servisimiz bugün yapısında bulundurduğu aniden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını Ümraniye’ın Mahalle ve Ümraniyelerinde sürdürmeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen Ümraniye Petek Temizleme olarak rol alan ve bugüne kadar çoğu kazandırdığı tecrübeli teknik personelleriyle halen sektördeki varlığını devam ettiren servisimiz her vakit özel servis olarak hizmet sunmuş ve sunmaya devam edecektir. Tamir bölümünde yalnızca garantisi bitmiş ürünlere hizmet veren servisimizin en asli özelliği müşteri memnuniyetini bütün işlemlerden daha çok önemsemesidir.

Ümraniye Akış Şalteri kombi arızası, Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Ateşleme Elektrodu kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye ByPass Diyafram kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Doldurma Musluğu kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Elektronik Kart (Anakart) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Emniyet Ventili kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Eşanjör kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Plakalı Eşanjör kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Baca Fan kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Gösterge (Manometre) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Hava Prujörü kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Üç Yollu Vana kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Kılcal Boru kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye NTC (Sensör) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Pompa kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Prosestat kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Swich kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Basınç Sondası kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye Tribün kombi arızası Kombi Bakım Servisi

Ümraniye kombi Kart Tamiri

 

Ümraniye Petek Temizleme Firmaları Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanı sıra müşteri ilişkileri ve idaresi konusu ile ilgili eğitmiş özel servis personelleriyle hem çift tüketici ilişkileri tarafından hem de teknik konularda detaylı seminerler ve sempozyumlara katılarak her vakit kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir. Ümraniye Petek Bakım Servisi Çünkü işletmemizde çalışan bütün personellerimiz başka servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır. Ülkemizde son senelerde kombi ve başka elektronik aletlerin tüketimi her geride bıraktığımız gün artmaktadır. Ümraniye Petek Temizleme Fiyatları Şüphesiz bundaki en büyük faktör insan hayatını her geride bıraktığımız sene daha basitleştirecek şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir. Bugün bundan sonra her evde tespit edilen petek teknolojileri bütün ev halkı amacıyla uygun ısınma sistemini sağlamakta kısa sürede çok verimli neticeler almamıza sebep olmaktadır. Ümraniye Petek Temizleme Ücretleri Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle buzdolapları yiyecekleri bize her geride bıraktığımız gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Peki bütün bu ürünlerinizden biri birgün bozulur ise ve garantisi sona ermişse bölümünde eksper bir Kombi Bakım Servisine gereksinim duyduğunuzda neler yapabilirsiniz ? İsterseniz biraz ona değinelim.

Ümraniye Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerde biriken kirler ve çamurlar yüzünden su akışında problemler ortaya gelmektedir. Bu yüzden kombi verimi düşmekte ve enerji israfı ortaya gelir. Isıyı yükselttikçe kireçler ve kirler daha çok tutunmaya başlar. Isıyı yükseltmek yerine bir an evvelce Ümraniye petek temizlemenin yaptırılması gerekmektedir. Ümraniye Petek Temizliği nasıl yapılır sorusunun en mühim cevabı, petek yerinden sökülmeden kapalı sistem şeklinde yapılmalı olmalıdır. Bu sayede petekler de zarar görmemektedir. Ümraniye Petek Temizliği yardımıyla enerji tasarrufunda %30’a kadar artış olmaktadır. İdeal ısıyı yakalamak amacıyla derli toplu olarak petek temizleme işlemi yaptırılmalıdır.

Ümraniye Kombi Bakımında Neler Yapılır?

 • Öncelikle Kombi Çalıştırılıp Bir Kontrol Edilir.
 • Ondan Sonra Kombinin Sigortası Kapatılır.
 • Kombinin Suyu Boşaltılır.
 • Kombinin Genleşme Tankına 1 Bar Hava Basılır.
 • Kombinin Fan Motoru Sökülür. Yanma Odası Kapakları ve Boruları Sökülür.
 • Kombinin Alt Bağlantı Rekorunun Ordan Petek Filitreler Sökülür Kötüyse Yenisi Takılır.
 • Kombinin İç Mekanı Temizlenir.
 • Fan Motoru İç Kanatları Porçözle Temizlenir Fan Motorunun Bilyaları Yağlanır.
 • Tüm Parçalar Temizlenir Elden Geçer.
 • Bujiler Temizlenir Zımpara Yapılır.
 • Gaz Ayarı Yapılır.
 • Kombi Çalışır Teslim Edilir.

Günlük hayatta hem ısınmak amacıyla hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılamak amacıyla kullandığımız kombilerin bakımı son derece mühim. Satın alınan kombilerin uzun yaşamlı olması ve kaliteli hizmet vermesinin yolu senede bir kez bakımının yapılmasından geçiyor. Bu noktada Özel Servisi sizlere hizmet vermektedir. Peki Ümraniye kombi bakımı ve kombi onarımı nasıl yapılır? Kombi onarımında ve kombi bakımında nelere ilgi etmek gerekir?

Ümraniye Kombi Onarımı

Kombi Bakımı Ve Tamiri Nasıl Yapılmalıdır? Eviniz amacıyla satın aldığınız kombiler; DemirDöküm, Vaillant, Ferroli, Baymak, Bosch, Alarko-Carrier, ECA, Ariston, Protherm, Arçelik, Baykan, Airfel, Baxi, Lambert gibi önde gelen ve kaliteli markaların ürünleri olsa bile senede bir defa olmak üzere bakım görmelidirler. Kombi bakımının derli toplu olarak yapılması, ürününüzün uzun vakit aktif biçimde kullanmanıza yardımcı olur. Ümraniye Kombi bakımı; kombinin ortamında belirleme edilen ve çalışmasını gerçekleştiren tüm parçaların denetim edilerek hijyenik hale getirilmesini sahibi olan prosedürüdür. Ümraniye en yakın Kombi bakımı gerçekleştirdikten sonra onarımı gereken parçalar onarım edilirken, değiştirilmesi gereken parçalar ise Özel Servis doğrulusunda değiştirilir. Kombi bakımının yapılmasındaki asli amaç, kombi cihazlarının performanslarının düşmesini engellemek ve her vakit en yüksek verimi alabilmektir.

Ümraniye En yakın Kombi Bakımı

Kombi bakım prosedüründen alınan neticesi görmek hedefiyle, bakım prosedürünün sonrasında kesinlikle kombi test edilmek hedefiyle çalıştırılarak performansındaki farklılıklar denetim edilmelidir. Bakım prosedürünün sonrasında oluşturulan kombi performans denemesi petek temizleme yaptırmanın lüzumlu olup olmadığını kullanıcıya gösteriyor. Ümraniye Özel Kombi Bakımı Çıkan sonuca göre şayet servisimiz doğrulusunda lüzumlu görülürse petek temizliği de kesinlikle yaptırılmalıdır. Özel servis doğrulusunda her sene derli toplu olarak oluşturulan senelik kombi bakımı sırasında, bir bozukluk belirleme edilmişse şayet, arızanın giderilmesi ya da bir parçanın değiştirilmesi amacıyla kullanıcıya kesinlikle bilgi verilir. Ümraniye Acil Kombi Bakımı Kullanıcı kendine verdiği bulgular yönünde kombinin onarımını ya da parçaların değişimi kabul eder ise lüzumlu prosedür servis doğrulusunda uygulanmaya başlanır.

Ümraniye Kombi Bakımı Faydaları

Peki kombi bakımı ve onarımı yapar iken nelere ilgi edilmelidir? İşte kombi bakımı ve onarımı içerisinde sırayla yapılması gerekenler.

 • Tesisat filtresi çıkarılarak kirden arındırılır.
 • Kombi bacalı ise baca çekişini denetim eden limit sensörü denetim edilir.
 • Yoğuşmalı bir kombi bakımı gerçekleşiyor ise yoğuşma su haznesi elden geçirilir.
 • Kaloriferlere su gitmesini gerçekleştiren hat yolunda belirleme edilen ve balçık ayrıştırıcı filtre temizlenir.
 • Yanma odasındaki kombi brülörü temizlenir.
 • Genleşme tankının sağlamlığı denetim edilir ve bar basıncı olması gereken düzeye ayarlanır.
 • Radyatörlerden kombiye dönüş yolunda belirleme edilen pislik tutucular denetim edilerek temizlenir.
 • Kombinin su sızdırmazlığı denetim edilir ve buna ihtiyaç olabilecek parçalar elden geçirilir.
 • Elektrik ile elektronik bağlantılarının denetimi sağlanır.
 • Ek parçalardaki oksitlenme oluşumu denetim edilir. Oksitlenen parçalar temizlenir ya da değiştirilir.

Ümraniye Mahallesi Kombi Bakımı

Genelde kombinin altındaki tesisat borularına monte edilen, bir boru anahtarı ya da pense sayesinde sökebilecek filtrenin hijyenik hale getirilmesi kullananlara ortalama %10 tasarruf sağlayacaktır. Fakat bu filtreyi sökmeden evvelce kombiyi kapatıp, kombi altındaki, bir yönü kombiye bağlı başka yönü boşta olan vanayı açarak, suyu tamamı ile boşaltmak hedefiyle basıncını düşürmek gerekir. Ardından ise kombi onarımı yapar iken filtre su ile temizleyip yerine takılmalı. Ümraniye Nöbetçi Kombi bakımı Yine kombi altındaki, iki ucuda kombiye bağlı başka vanadan yine temiz su doldurulmalı. Daha ileri prosedürde ise yapılacak olan şey, peteklerin üst yönündeki vidayı gevşeterek, su gelmeye başladıktan sonra yine sıkmak olmalıdır. Yapılan bu gevşetme prosedürüyle peteğin havasını alınır ki mühim bir detaydır. Bazı kombiler bu prosedürü otomatik yapar fakat kombi bakımını ve kombi tamirini sigortaya alabilmek amacıyla bu prosedürü yapmakta yarar vardır. Ümraniye Kombi Kazan Bakımı Eğer bu filtre temizleme işini bilhassa yeni petek takılan evlerde ayda bir sefer yapılmazsa, filtrede biriken kahverengi pas pislikleri sebebiyle sirkülasyon pompası, sıcak suyu peteklerde rahat dolaştıramaz. Ümraniye  Kombi Kazan Tamiri Bu hal neticesinde aynı gazı yaksanız dahi, petekleriniz daha az ısınır. Hem de kombi bakımı ve kombi onarımı ile birlikte petek ve tesisat temizleme yapılması, kombi amacıyla çok yararlı olacaktır ve size uzun süreli bir hizmet imkânı sunacaktır.

 Ümraniye Kombi Tamiri Servis Bölgelerimiz

Adem Yavuz Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Altınşehir Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Armağan Evler Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Aşağı Dudullu Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Atakent Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Çakmak Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Çamlık Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Cemil Meriç Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Dumlupınar Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Elmalıkent Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Esenevler Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Esenkent Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Esenşehir Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Fatih Sultan Mehmet Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Hekimbaşı Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Huzur Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Ihlamurkuyu Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

İnkılap Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

İstiklal Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Kazım Karabekir Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Madenler Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Mehmet Akif Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Namık Kemal Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Necip Fazıl Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Parseller Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Saray Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Şerifali Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Site Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Tantavi Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Tatlısu Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Tepeüstü Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Topağacı Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Yaman Evler Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

Yukarı Dudullu Mahallesi Kombi Servisi, Kombi bakımı, kombi tamiri, klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, en yakın kombi servisi, nöbetçi kombi servisi, acil kombi servisi, kombi bakım fiyatları, klima bakım fiyatları, klima gaz dolumu, kombi servisi fiyatları, klima servisi fiyatları, 2.el kombi, 2.el klima Hizmeti vermekteyiz.

+32 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi Ara Servis Çağır