Murat Reis Kombi Servisi - Kombi Tamiri - 0216 335 25 53

Murat Reis Kombi Servisi

Murat Reis Kombi Servisi

Kombilerin kullanım alanları giderek daha çok ön plana çıkar. Genellikle kış aylarına girmeden evvelce bakımları ve tamiratları yapılarak ; kış aylarında daha az faturalar ödemek bu şekilde olası olur. Günümüzde kombilerin tüketimi kadar aynı vakitte kombilerin lüzum bakımlarının da yapılması büyük ehemmiyet taşımaktadır. Bu sebeplerden ötürü firma olarak sizlere Murat Reis kombi servisi hizmetlerini sunarız. Bunun yanı sıra verdiğimiz hizmetler kapsamında bizden yardım alabilirsiniz. bilhassa son vakitlerde kombilerin doğalgaz faturaları üstünde ki yoğun tesiri sebebi ile kombi tüketiminde bakım hizmetleri faturaların düşük olmasına imkân tanır. Bu amaçla de kış ayları gelmeden evvelce bakım ve onarımların gerçekleştirilmesi yarar sağlar. Murat Reis Kombi bakımı hizmeti veren firmalar genel olarak ön plana çıkan detaylar ile karşımıza çıkar. Bu detaylar arasında kombilerin bakımlarının ve tamiratının bulunduğu söylenebilir.

Murat Reis Mahallesi Kombi Servisi

Kombiler bakımları yapıldığında daha randımanlı olarak çalışır. Bu amaçla de kış aylarında faturaların daha düşük gelmesi amacıyla söz hususu bakımların servis eli ile gerçekleştirilmesi gerekir. Günümüzde bu hizmetlerin yerine getirilmesi adımında hizmet veren Murat Reis en yakın kombi servisi olarak sizlere güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunarız. Aynı vakitte en düşük ücretlerden yararlanmak amacıyla bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Son vakitlerde meydana çıkan yeni tip kombilerin de bakımlarını marka bağımsız olarak yerine getiriyoruz. Murat Reis Acil Kombi Servisi Siz de en kaliteli servis hizmetlerini bizden alabilirsiniz. Ülkemizde son senelerde tüketimi giderek artış gösteren kombiler sebebi ile bu ürünlerin bakımlarını yerine getiren çok sayıda firma vardır. Bu firmalar yardımıyla; kış aylarına dönük hizmetler yerine getirilebilir.

Murat Reis Mahallesi Kombi Tamiri

Aynı vakitte bu firmalar yardımıyla insanların kombi bakımı dışında tamirat montaj ve aynısı işlemlerden yararlandırılması da olasıdır. Murat Reis Nöbetçi kombi servisi hizmetleri ile beraber siz de basit bir şekilde kış aylarında daha iyi bir ısınma yapabilirsiniz. Firmamız sizlere profesyonel bir anlayış ile hizmet sunar. Murat Reis Kombi Tamiri Her türlü kombinin bakım ve tamiri konularında destek arayan firmamız yardımıyla sizler de basit bir şekilde bu imkânlardan yararlanabilirsiniz. En iyi çözümler amacıyla bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Murat Reis Kombi Tamiri

Kombiler genelde doğalgaz ile çalışır. Bu amaçla kombi tamiri, kombi bakımı işinin ehli ve resmi olarak belgelendirilmiş teknisyenlere yaptırılabilir. Bunun dışında rastgele bir ustanın kombiniz üstünde prosedür yapmasına izin vermeyiniz. Bu daha ileri aşamalarda mühim tehlikelere yol açabilir. Murat Reis’da Kombi Servisi Murat Reis kombi tamiri ve problemlerin süratli çözümü konusu ile ilgili sizlere destek sunmaktan sevinç duyar.

Murat Reis Arçelik Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Bosch Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Airfel Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Beko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Ariston Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Demirdöküm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Auer Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Dolcevita Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Baykan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Daikin Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Beratta Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Eca Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Baymak Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Emko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Buderus Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Elektrolux Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Ferroli Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Maktek Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis İmmergas Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Siemens Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Protherm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Vaillant Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Viessman Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Toshiba Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Buhara Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Etna Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Fellini Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Fujitsu Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Icon Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis İhlas Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Isısan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Yetsan Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Merloni Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Raks Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Royal Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Blowtherm Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Vestel Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis General Electric Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Lambert Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Daxom Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Alarko Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

Murat Reis Kiturami Kombi Servisi, Tamiri, Onarımı, Bakımı

 

Murat Reis Marka Model Bağımsız Kombi Servisi

Murat Reis kombi onarım bakım hizmetlerinde belgelendirilmiş teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Her marka ve model kombi tamiri konusu ile ilgili da işinin ustası özel servis ekibimiz, sorunlarınıza süratli çözümler geliştirmeye hazırdır.

Murat Reis Kombi Bakım Süreçleri

Murat Reis Klima Kombi Teknik Servisi olarak Murat Reis kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi bakımlarını gerçekleştirirken, ardından bir problem çıkmaması adına bütün denetimleri ayrıntılı olarak yapmaktadır.

  • Cihazda vakitle meydana gelen tozlar temizlenir,
  • Yanma haznesinin temizliği yapılır,
  • Kombinin çalışması amacıyla lüzumlu tesisat filtreleri sökülür ve yıkanır,
  • İçerisinde birikmiş olan pis sular tahliye edilir.
  • Genleşme tankının basıncı ölçümlenir,
  • Yanma odası sökülerek ortamında biriken kir ve toz temizlenir.
  • Fan test edilir, rastgele bir problem belirleme edildiği takdirde temizlenir.
  • Kaloriferler dönüş filtresi denetim edilir, temizlenir
  • Bakımı oluşturulan parçalar özenle bir araya getirilir, lüzumlu miktarda su doldurulur.
  • Son olarak kombinin gaz ayarları denetim edildikten sonra gaz kaçağının olup olmadığına bakılır ve bakım prosedürü tamamlanır.

 

Murat Reis Kombi Yedek Parça

tnyteknik olarak elimizden geldiğince çok yedek parçayı stoklarımızda bulundurmaya özen gösteriyoruz. Murat Reis Kombi yedek Parça Genellikle kombilerin yoğun çalıştığı sert kış koşullarında müşterilerimizin mümkün arızalarda soğuk ile baş başa kalmaması amacıyla çabalıyoruz. Her marka ve model kombiler amacıyla yedek parça konusu ile ilgili sizinleyiz. Değişim gerektiren parçalarda hemen değişim ya da temizlik gereken parçalarda temizlik, düzeltme prosedürü gerçekleştiriyoruz.

Murat Reis Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz 1990'lı senelerden bu yana işverenleriyle sektörün ortamında olan bir özel servistir. Bugüne kadar yalnızca garantisi bitmiş Marka bağımsız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi klima ve televizyon tamiri yapan servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Murat Reis bölgesinde hareketlerini sürdürmektedir. Murat Reis Çamaşır Makinesi Tamiri Kurulduğu ilk senelerde çizgilerini belirleyen servisimiz bugün yapısında bulundurduğu aniden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını Murat Reis’ın mahalle ve caddelerine sürdürmeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen Murat Reis Beyaz Eşya Servisi hizmeti yayınlayan ve bugüne kadar çoğu kazandırdığı tecrübeli teknik personelleriyle halen sektördeki varlığını devam ettiren servisimiz her vakit özel servis olarak hizmet sunmuş ve sunmaya devam edecektir. Tamir bölümünde yalnızca garantisi bitmiş Murat Reis Beyaz Eşya Tamiri hizmet veren servisimizin en asli özelliği müşteri memnuniyetini bütün işlemlerden daha çok önemsemesidir.

Murat Reis Buzdolabı Tamiri

Murat Reis Kurutma Makinesi Tamiri

Murat Reis Bulaşık Makinesi Tamiri

Murat Reis Klima Tamiri

Murat Reis Çamaşır Makinesi Tamiri

Murat Reis Klima Bakımı

Murat Reis Kombi Tamiri

Murat Reis Kombi Onarımı

Murat Reis Orijinal Yedek Parça

Murat Reis Elektrikli Süpürge Tamiri

Murat Reis Çıkma Yedek Parça

Murat Reis Klima Servisi

Murat Reis Kombi Servisi

Murat Reis Kombi Servis Fiyatları

 

Murat Reis Petek Temizleme

Murat Reis Petek Temizleme yapan ekibimiz 1990'lı senelerden bu yana işverenleriyle sektörün ortamında olan bir özel servistir. Bugüne kadar çoğu evde sarf edilen peteğin hijyenikliğini başarı ile servisimiz bu alanda kazandığı uzmanlıklarla Murat Reis bölgesinde hareketlerini sürdürmektedir. Kurulduğu ilk senelerde çizgilerini belirleyen servisimiz bugün yapısında bulundurduğu aniden çok teknik servis aracıyla çalışmalarını Murat Reis’ın Mahalle ve caddelerinde sürdürmeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen Murat Reis Petek Temizleme olarak rol alan ve bugüne kadar çoğu kazandırdığı tecrübeli teknik personelleriyle halen sektördeki varlığını devam ettiren servisimiz her vakit özel servis olarak hizmet sunmuş ve sunmaya devam edecektir. Tamir bölümünde yalnızca garantisi bitmiş ürünlere hizmet veren servisimizin en asli özelliği müşteri memnuniyetini bütün işlemlerden daha çok önemsemesidir.

Murat Reis Petek Temizleme Firmaları Şimdiye kadar personellerini teknik bilginin yanı sıra müşteri ilişkileri ve idaresi konusu ile ilgili eğitmiş özel servis personelleriyle hem çift tüketici ilişkileri tarafından hem de teknik konularda detaylı seminerler ve sempozyumlara katılarak her vakit kendi sektörü olan elektrikli ev aletlerinde yenilikleri yakından takip etmiştir. Murat Reis Petek Bakım Servisi Çünkü işletmemizde çalışan bütün personellerimiz başka servislerde çalışmış ve oradaki gördükleri eksikleri servisimizde gidermeyi amaçlayarak ekibimize dahil olmuşlardır. Ülkemizde son senelerde kombi ve başka elektronik aletlerin tüketimi her geride bıraktığımız gün artmaktadır. Murat Reis Petek Temizleme Fiyatları Şüphesiz bundaki en büyük faktör insan hayatını her geride bıraktığımız sene daha basitleştirecek şekilde teknolojik sürecin ilerlemesidir. Bugün bundan sonra her evde tespit edilen petek teknolojileri bütün ev halkı amacıyla uygun ısınma sistemini sağlamakta kısa sürede çok verimli neticeler almamıza sebep olmaktadır. Murat Reis Petek Temizleme Ücretleri Artık dakikalarla ifade ettiğimiz sürelerde çamaşırlarımız ve bulaşıklarımız yıkanırken üstün taze tutma özellikleriyle buzdolapları yiyecekleri bize her geride bıraktığımız gün daha kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Peki bütün bu ürünlerinizden biri birgün bozulur ise ve garantisi sona ermişse bölümünde eksper bir teknik servisine gereksinim duyduğunuzda neler yapabilirsiniz ? İsterseniz biraz ona değinelim.

Murat Reis Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerde biriken kirler ve çamurlar yüzünden su akışında problemler ortaya gelmektedir. Bu yüzden kombi verimi düşmekte ve enerji israfı ortaya gelir. Isıyı yükselttikçe kireçler ve kirler daha çok tutunmaya başlar. Isıyı yükseltmek yerine bir an evvelce Murat Reis petek temizlemenin yaptırılması gerekmektedir. Murat Reis Petek Temizliği nasıl yapılır sorusunun en mühim cevabı, petek yerinden sökülmeden kapalı sistem şeklinde yapılmalı olmalıdır. Bu sayede petekler de zarar görmemektedir. Murat Reis Petek Temizliği yardımıyla enerji tasarrufunda %30’a kadar artış olmaktadır. İdeal ısıyı yakalamak amacıyla derli toplu olarak petek temizleme işlemi yaptırılmalıdır.

 Üsküdar Kombi Tamircisi Servis Bölgelerimiz

Acıbadem Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Ahmediye Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Altunizade Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Barbaros Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Bulgurlu Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Burhaniye Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Ferah Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Güzeltepe Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

İcadiye Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Kandilli Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Küçük Çamlıca Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Küçüksu Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Kuleli Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Küplüce Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Kuzguncuk Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Mimar Sinan Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Murat Reis Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Salacak Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Selamiali Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Selimiye Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Sultantepe Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Ünalan Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Validei Atik Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Yavuztürk Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

Zeynep Kamil Mahallesi Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamircisi, kombi tamiri, petek temizleme, beyaz eşya servisi, klima tamiri, klima servisi, kombi servisi fiyatları kombi kazan bakımı servis hizmeti vermekteyiz.

DİĞER BÖLGELER

+32 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi Ara Servis Çağır